Tuesday, 19 March , 2019
امروز : سه شنبه, ۲۸ اسفند , ۱۳۹۷ - 13 رجب 1440

فرهنگ و هنر

روی خط خبر
با انجام لکه گیری و مرمت آسفالت در 76 معبر و خیابان:

معابر اصلی منطقه ۲۰ به مناسبت نوروز۹۸ بهسازی شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 20 از طرح فوریتی مرمت و لکه گیری آسفالت معابر اصلی طرح استقبال از نوروز 98 با هدف خدمت رسانی بهینه به شهروندان، زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و گردشگران نوروزی خبر داد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

همزمان با روز شهرداراز شهردار باقرشهر تجلیل شد

همزمان با روز شهادت شهید باکری که به نام روز شهردار نامگذاری شده است ، روسای ادارات و خبرنگاران، با حضور در دفتر شهردار باقرشهر از زحمات یک سال ایشان با اهدای لوح سپاس و گل تقدیر کردند به مناسب این روز دفتر امام جمعه باقرشهر، دادگاه کهریزک، سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) ،بخشدار کهریزک […]

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

گفت و گو با «رقیه ملکی نیا» مولف کتابهای درسی رشته هنر

«رقیه ملکی نیا» مدرس رشته نقاشی در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری است. وی 14 سال سرگروه نقاشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بوده و با دفتر پژوهش و برنامه ریزی کتب درسی در راستای تالیف کتاب های هنر از پایه اول تا نهم همکاری داشته است. با وی گفت و گویی انجام دادیم که از نظر می گذرد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

نرم افزار اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرری رونمایی شد

فرهاد افشار در این خصوص اظهار داشت: این نرم افزار با هدف هماهنگی درون ستادی، سرعت بخشی در ارتباطات و خدمات رسانی بین ۸۶ سازمان عضو ستاد مدیریت بحران طراحی شده است. وی تصریح کرد: استفاده از این نرم افزار، دسترسی مدیران در مواقع بحرانی را تسهیل و کارها را سرعت می‌ بخشد. افشار یادآور […]

۲۶ اسفند ۱۳۹۷

احداث کمربندی مطالبه اصلی مردم حسن آباد فشافویه است

عضو شورای اسلامی شهر حسن آباد گفت: اجرای طرح احداث کمربندی که بخش مطالعاتی آن انجام شده و در سفر ریاست جمهوری نیز اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال برای تکمیل آن تخصیص یافته، امروز مطالبه شهروندان این شهر است.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷

شناسایی ۴۷ مهد کودک غیر مجاز در شهرری

مینا رجایی  اظهار داشت: ساماندهی مهدهای غیر مجاز از چند ماه قبل در این شهرستان پر جمعیت آغاز شده و اینگونه مهدها به پلیس امنیت، اماکن و فرمانداری معرفی و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری می‌شود.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷

درخواست رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران:

لوکوموتیو قطاردودی به ریل قاجاری برگردد

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به کشف ریل ماشین دودی پیشنهاد کرد که لوکوموتیو قطار دودی به روی ریل‌های خود برگردد تا یک فضای گردشگری کوچکی ایجاد شود.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷

سیاسی
آیت الله ری شهری: تا رسیدن به نقطه مطلوب دستگاه قضایی فاصله زیادی داریم
امام جمعه شهرری: اجرای عدالت خواسته مردم است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با امام جمعه شهرری دیدار کرد(+عكس)
پیروزی جبهه مقاومت مرهون خون شهدای مدافع حرم است
سردار فدوی
گالری فیلم
دعوت استاندار تهران از مسافران نوروزي براي بازديد از اين استان

دعوت استاندار تهران از مسافران نوروزي براي بازديد از اين استان

انوشیروان محسنی بند پی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان ری با بیان اینکه استان تهران مدخل ترانزیت و گذرکاه ۱۷ استان کشور است،گفت: با تهمیدات صورت گرفته شرایطی فراهم شده است تا امسال مسافران نوروزی در هنگام عبور از استان تهران با توقف در این استان از اماکن مذهبی و تاریخی بازدید کنند. وی […]

گالری عکس