تخريب ۴۵ مورد ساخت و ساز غيرمجاز در شهرري

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۵:۳۷ | 79 بازدید |
تخريب ۴۵ مورد ساخت و ساز غيرمجاز در شهرري

بخشدار قلعه نو با بيان اين که امروز بيش از ۱۲ هکتار از اراضي کشاورزي آزادسازي شد،گفت: افراد سودجو اين زمين هاي کشاورزي را به قيمت ارزان از کشاورزان خريده و آن را به مراکز غيرمجاز پسماند تبديل کرده بودند.

صادقي با تاکيد بر اين که در زمين هاي کشاورزي صرفا بايد کار کشاورزي انجام شود،گفت: ما اعلام کرده ايم افرادي که زمين­شان کوچک است و نمي توانند کار کشاورزي انجام دهند از طريق بخشداري و جهادکشاورزي براي دريافت مجوز ساخت گلخانه هاي کوچک اقدام کنند.

وي خاطرنشان کرد: به خاطر شرايطي که اکنون در زمان آباد به وجود آمده است،خاک،آب و هوا آلوده شده و مردم به خاطر پسماندهايي که به طور غيرقانوني و قارچ گونه در اين روستا به وجود آمده است شکايت کرده اند و ما نيز بر اساس وظيفه قانوني خود براي تخريب ساخت و سازهاي غيرمجاز ورود کرديم.

رئيس اداره جهاد کشاورزي شهرستان ري نيز گفت: ۴۵ حکم تخريب ساخت و ساز غيرمجاز در راستاي اجراي قانون حفظ کاربري زمين­هاي کشاورزي با همکاري فرمانداري ري،بخشداري قلعه نو و نيروي انتظامي به اجرا درآمد.

عباسي ضمن اين که از کشاورزان خواست زمين هاي خود را با قيمت پايين به افراد سودجو نفروشند،تصريح کرد: هرگونه تغيير کاربري بايد از طريق جهادکشاورزي و در راستاي کميسيون تبصره ۱ ماده ۱ يا تبصره ۱ ماده ۴ و دريافت مجوزهاي قانوني انجام شود در غير اين صورت ساخت و سازهاي غيرمجاز قطعا تخريب و متخلفان به دادگاه معرفي خواهند شد.

به اشتراک بگذارید
پایگاه خبری علت
پایگاه خبری علت
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم تحریریه در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط  و تبلیغاتی باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورت مشکل می توانید از طریق تلگرام با شماره 09357989870 تماس حاصل نمایید.
  • اخبار و سوژه های خود را به آدرس ایمیل ما info@enekaserey.ir ارسال نمایید